Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#61 2011-09-13 10:34:32

mysza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: ceny

ja na trzecim pietrze kupilam zgodnie z podanymi cenami

Offline

 

#62 2011-09-13 14:08:03

klatka13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 83
Punktów :   

Re: ceny

Ja w pierwszym etapie kupowalam mieszkanie na 3 pietrze i ceny były wyższe niż pokazano na pierwszej stronie, ale moze dlatego, że kupowalam jedno z ostatanich mieszkań 2-pokojowych..

chcialabym kupić mieszkanie w cenie z pierwszej strony..........

Offline

 

#63 2011-09-14 10:56:16

Biedronka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 21
Punktów :   

Re: ceny

my płaciliśmy 7800/m2 na 3 piętrze w I etapie, więc cena zgadza się z tą podaną na pierwszej stronie

Offline

 

#64 2011-09-14 13:20:35

Krok

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 63
Punktów :   

Re: ceny

Ołłłł kaman, przecież każdy jest już po procesie wyboru i zakupu mieszkania i każdy widział jaki jest rozstrzał w cenach mieszkań na tym samym piętrze w zależności od: powierzchni, układu mieszkania, stron świata, itd. więc porównywanie czystej ceny za metr jest trochę niepoważne, nie sądzicie??

Offline

 

#65 2011-09-14 13:29:44

Krok

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 63
Punktów :   

Re: ceny

megwaw napisał:

Witam. Zamierzałam byc mieszkańcem ZZ ale...wczoraj za parterowe mieszkanie przy wejściu do klatki krzykneli mi 7911 zł za m2( w II etapie) . Lokalizacja mieszkania przy klatce do mordęga i taka cena...Ceny rosna zamiast maleć. Czy Wy kupiliście mieszkania po takich cenach jak są napisane na pierwszej stronie tematu? Teraźniejsze ceny to kosmos...na pierwszym pietrze juz chca 8500 za m2...masakra!

I poza tym nie rozumiem czemu niby miałoby być inaczej --> "Ceny rosna zamiast maleć". Kupując dziurę w ziemi ponosisz określone ryzyko, pozniej musisz czekac okreslony okres czasu, a to wszystko ma bezposrednie odzwierciedlenie w cenie i wedlug mnie jest w pelni uzasadnione...

Offline

 

#66 2011-09-14 16:18:09

Biedronka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 21
Punktów :   

Re: ceny

Niestety tylko gazety rozpisują się, że ceny mieszkań spadają. W rzeczywistości tak nie jest.

Offline

 

#67 2011-09-14 16:26:33

megwaw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: ceny

Ja naturalnie rozumiem ryzyko kupowania mieszkania "z dołka" ale uważam, że tu developer się troszke rozpedził proponijąc takie ceny za drugi etap gdzie do torów jest 60 m i mówie tu własnie o cenach mieszkań wychodzących na tory(bo już tylko takie zostały z tych metraży, które mnie ineresują ,czyli 60 m2). Lokalizacja w I etapie jest moim zdaniem lepsza. Mieszkam w bloku nieopodal i mniej więcej wiem jak wygląda mieszkanie w tej cześci żoliborza. Ale takie sa prawa rynku...Nie tu to gdzie indziej Mam nadzieję,że bedzie wam sie tam dobrze mieszkało.

Offline

 

#68 2011-09-14 20:43:56

Krok

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 63
Punktów :   

Re: ceny

megwaw napisał:

Ja naturalnie rozumiem ryzyko kupowania mieszkania "z dołka" ale uważam, że tu developer się troszke rozpedził proponijąc takie ceny za drugi etap gdzie do torów jest 60 m i mówie tu własnie o cenach mieszkań wychodzących na tory(bo już tylko takie zostały z tych metraży, które mnie ineresują ,czyli 60 m2). Lokalizacja w I etapie jest moim zdaniem lepsza. Mieszkam w bloku nieopodal i mniej więcej wiem jak wygląda mieszkanie w tej cześci żoliborza. Ale takie sa prawa rynku...Nie tu to gdzie indziej Mam nadzieję,że bedzie wam sie tam dobrze mieszkało.

Oooo, a to w takim razie rozwiniesz bardziej ta mysl -->  "Mieszkam w bloku nieopodal i mniej więcej wiem jak wygląda mieszkanie w tej cześci żoliborza". Nie ma to jak uslyszec opinie z pierwszej reki od osoby, ktora zna sytuacje z autopsji. Chodzi mi zwlaszcza o kwestie torow, halasu, czestotliwosci kursowania składow, itd. jak to wyglada w zyciu codziennym??

Offline

 

#69 2011-09-14 22:04:30

greenhause

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 70
Punktów :   

Re: ceny

Czy w tych cenach które podajecie uwzględnione są garaże i komórki.Jeśli nie to trzeba conajmniej doliczyć ok. 500 zł/m2 dla mieszkania 60m2.

Offline

 

#70 2011-09-15 10:16:06

megwaw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: ceny

Krok : Ja mieszkam ok 100 m od tych torów czyli troszkę dalej niż bedzie II etap. Mieszkam tu ponad 20 lat i to jest tak,  w tym momencie już mi nie przeszkadza ten hałas(zwyczajnie ja go nie słysze) ale gdy ktoś u mnie nocuje to rzeczywiście narzeka, że troche te pociągi przeszkadzają. Ale z drugiej strony nie jest aż tak źle gdyż (a może i źle) one jeżdzą raczej w nocy. Ja mam twardy sen i mnie one nie budzą innych troszkę tak. To zależy gdzie kto mieszkał wcześniej. Z tego co wiem ruch pociągów może się zwiększyć po skończeniu Stacji Gdańskiej.
Teraz od roku bardziej moge ponarzekać na większy ruch wieczorny i nocny samochodów. Jeszcze rok temu było tu całkiem spokojnie teraz zrobiło się centrum. I jezdzi jeden za drugim, w tym hałasujace niemiłośiernie skutery.
No ale co tu dużo mówić, kiedyś Śródmieście w praktyce kończyło sie dużo wcześniej teraz doszło aż do Placu Grunwaldzkiego między innymi przez Arkadie a teraz nowe bloki Robyga i Wasze ZZ. Czy to taki minus....sama nie wiem. W pierwszym etapie kupiłabym mieszkanie bez wahania w drugim...to już nie wiem. Sami zobaczycie jak bedzie się tam mieszkało. mam nadzieję ,żę dobrze

Offline

 

#71 2011-09-15 12:24:28

maki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 51
Punktów :   

Re: ceny

Megwaw: ja uważam że jeżeli lokalizacja i inne charakterystyki ZZ Tobie odpowiadają - może jeszcze nie rezygnuj. Próbuj negocjować, to zawsze warto.
Spytaj się też o trzeci etap, z tego co wiem budowa ma sie rozpocząć niedługo (nie wiem dokładnie kiedy). Lokalizacja trzeciego etapu jest zdecydowanie lepsza od drugiego, no i może ceny też będa bardziej Tobie odpowiadać.

Offline

 

#72 2011-09-15 14:33:19

szrek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 157
Punktów :   

Re: ceny

megwaw , nie trać nadziei. Jak nie tu to gdzie indziej, trochę dalej od torów  - aktualnie trzech nowych deweloperów rozpoczęło sprzedaż w tych okolicach - http://www.atelierzoliborz.pl/, http://www.splace.com.pl/?gclid=CJTwg5q … zAodQWh3kA oraz http://www.zielono.pl/ (wykonawca również UNIBEP i do końca września mają jakąś promocję). Tak więc głowa do góry.

Offline

 

#73 2011-09-15 15:35:54

megwaw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: ceny

Oki. Dzięki Robyg tez proponował mi takie ceny jak ZZ.Z tego co wiem w ten weekend Robyg ma dzień otwart może tam przedstawią jakieś dobre oferty. Wybiorę sie jeszcze do atelier żoliborz ale przyznam że punkt ZZ I etapu jest najfajniejszy dla mnie. Mam sentyment do tej części Żoliborza Będę również szukać coś w III etapie ZZ. Mam nadzieję, że zostaniemy sąsiadami Co prawda dalszymi ale...zawsze coś.

Offline

 

#74 2011-09-15 15:42:54

szrek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 157
Punktów :   

Re: ceny

Od ROBYGA to ja bym był jak najdalej. Tylko kłopoty, kłopoty i jeszcze raz kłopoty.

Offline

 

#75 2011-09-15 16:15:43

megwaw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 11
Punktów :   

Re: ceny

A co masz konkretnie na myśli szrek?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Puerto Villamil Нован ciechocinek turnus rehabilitacyjny