Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-12-23 21:52:35

Xix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 26
Punktów :   

Pekajace tynki...

W piatek bylem u siebie i ekipa remontowa pokazala mi peknieta sciane.. tynk pekniety od sufitu do podlogi z obu stron sciany. W dodatku polozona wczesniej na nim zostala farba od developera, jest taki rowny slad malowania walkiem, wiec to nie pierwszy raz. Ogladalem tez sciane w innym pokoju i widac, ze tam tez prawdopodobnie bedzie pekala sciana/tynk.

Moja ekipa przekazala mi, ze u sasiada jest podobnie. Tez ktos u was to zauwazyl? Niefajnie, ze developer nie zastosowal siatki widzac duze pekniecie, ciekawe na co moge liczyc tym razem?

Offline

 

#2 2012-12-25 10:36:03

Tymon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pekajace tynki...

Cóż ja też miałem takie pęknięcie - i też naprawiane przez developera taką właśnie metodą (czyli tylko zaklajstrowanie) - ponieważ przy odbiorze było pęknięte, zgłosiłem to jako usterkę z zaznaczeniem, że ma być siatka - i tak też zrobili - na razie trzyma.

W ogóle jest tak, że zgłaszając usterki, najlepiej zasugerować, jak ma to zostać naprawione - i wtedy tak robią.

To samo było z podłączeniem pralki w łazience, które u mnie miało "odwrócony" zawór. W ramach poprawek zasugerowałem odwrócenie go w drugą stronę (też niezgodnie z projektem) i tak mi zrobili.

Offline

 

#3 2012-12-26 22:49:21

KaMa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-01
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pekajace tynki...

U mnie podobnie. Od samego początku widać, że pęknięcia ścian w pokojach były zamalowywane. Moja ekipa uważa że jest ich dużo. Ja na razie spokojnie do tego podchodzę...luzik.
Przy okazji chciałam zapytać, bo może ktoś zna odpowiedź na to pytanie, dlaczego w etapie C na klatkach, cały czas pali się światło?

Offline

 

#4 2012-12-28 09:50:05

Hania

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 54
Punktów :   

Re: Pekajace tynki...

KaMa napisał:

Przy okazji chciałam zapytać, bo może ktoś zna odpowiedź na to pytanie, dlaczego w etapie C na klatkach, cały czas pali się światło?

Też mnie to intryguje! To samo ma miejsce w Robygu, w budynku oddawanym obecnie i kolejnym, który przygotowywany jest do odbioru (jeszcze nikt tam nie mieszka, ani nie prowadzi prac wykończeniowych!).

Offline

 

#5 2013-02-20 12:34:12

lidka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pekajace tynki...

niestety pekniecia bedą sie pojawic w miare obciązania budynku przez lokatorów, to normalna sprawa, mozemy reklamowac i wtedy deweloper to bedzie naprawiać. ja za to ma  problem z oknami, niestety cięzko sie otwieraja jakby miał 10 lat wysługi za sobą

Offline

 

#6 2013-02-20 13:25:25

gordonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 70
Punktów :   

Re: Pekajace tynki...

Kwestia regulacji okien. Zgłoś problem deweloperowi. Wyśle fachowca i wyreguluje.

Offline

 

#7 2018-10-29 17:19:11

Min30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: Pekajace tynki...

A co myślicie o tarasach? Ja własnie wpadłem na ciekawy pomysł ... Otóż chodzi o kamień dekoracyjny. Niedawno oglądałem różnego rodzaju aranżacje i w oko wpadło mi coś takiego - https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-na-taras/ . Wydaje mi się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie. Fajna opcja

Offline

 

#8 2021-09-30 19:32:31

PasiekaJancz

Nowy użytkownik

Skąd: Szamocin
Zarejestrowany: 2021-09-30
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Pekajace tynki...

co z pęknięciami ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz hotelstayfinder masaże Ciechocinek