Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#31 2012-11-27 22:24:29

Mariusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 72
Punktów :   

Re: Linia kolejowa i pociągi

Środek Warszawy? To co powiedzieć o tzw. linii średnicowej PKP, która dzieli stolicę na pół pomiędzy Dworcem Zachodnim a Wschodnim?

Offline

 

#32 2012-12-06 10:59:59

MM2012

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Linia kolejowa i pociągi

witam wszystkich,

przyjaciół prawdy, że przejazd pociągu towarowego wcale nie jest głośny a i tych którzy mnie nazwali tchórzem bo się nie przedstawiłem. Sorry, Alicja, misie i inne loginy. To są po prostu loginy. Przedstawiłem się właśnie jako MM2012. Co do wyrywności - czasem mądrej głowie dość po słowie.  I nie trzeba być wyrywnym jeśli słowo ma swoją wagę. Rozumiem, że uwiarygodniłbym się przed wami gdybym przedstawił wam zdjęcia swojego pokoju oraz pin kody na karty. Dobre sobie....
Pociągi towarowe przejeżdżają codziennie, wystarczy to sprawdzić. Doleję oliwy do ognia - natężenie ruchu towarowego ma być większe - to wynika z koncepcji min. Nowaka przenoszenia ruchu towarowego na tory.
Jednak nie zmienia to faktu, aby tu nie kupować mieszkania. Nie popadajmy w paranoję. W końcu skoro mieszkają ludzi przy Marszałkowskiej i otwierają okna, to i u nas się da mieszkać.

Ale pisanie że raz na jakiś czas przejeżdżają pociągi towarowe i w zasadzie szum miasta jest bardziej dokuczliwy jest krótko pisząc mocno subiektywne.

Pewnie znowu zlecicie się na mnie i znowu mi się dostanie.... Pozdrawiam przyjaciół dewelopera ;-)
Znowu będzie ruch i praca na forum....

Pytanie otwarte - do kogo należy to forum? Kto je utrzymuje? ;-)

Ostatnio edytowany przez MM2012 (2012-12-06 11:03:35)

Offline

 

#33 2012-12-06 11:36:35

kawanagila

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 274
Punktów :   

Re: Linia kolejowa i pociągi

Forum jest utrzymywane przez fundację "Bricks of Abraham" z siedzibą w Zurychu, do której celów statutowych należą działania wspierające utrwalanie dominującej roli Developerów na rynku budownictwa mieszkaniowego i dywersję na rynku budownictwa indywidualnego. Głównymi darczyńcami fundacji są Bank Światowy i Towarzystwo Wielka Loża Wolnomularska Wschód, której honorowym przewodniczącym jest Daniel Levi Rotschild. Fundacja jest szczególnie aktywna na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie istnieje obecnie największa stopa zwrotu z inwestycji mieszkaniowych, wynikająca z wstępowania krajów objętych terenem działania do Unii Europejskiej, a co za tym idzie pełne otwarcie na przepływ kapitału inwestycyjnego funduszy deweloperskich ze Stanów Zjednoczonych i Izraela.

Offline

 

#34 2012-12-06 13:03:51

robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 85
Punktów :   

Re: Linia kolejowa i pociągi

kawanagila napisał:

Forum jest utrzymywane przez fundację "Bricks of Abraham" z siedzibą w Zurychu, do której celów statutowych należą działania wspierające utrwalanie dominującej roli Developerów na rynku budownictwa mieszkaniowego i dywersję na rynku budownictwa indywidualnego. Głównymi darczyńcami fundacji są Bank Światowy i Towarzystwo Wielka Loża Wolnomularska Wschód, której honorowym przewodniczącym jest Daniel Levi Rotschild. Fundacja jest szczególnie aktywna na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie istnieje obecnie największa stopa zwrotu z inwestycji mieszkaniowych, wynikająca z wstępowania krajów objętych terenem działania do Unii Europejskiej, a co za tym idzie pełne otwarcie na przepływ kapitału inwestycyjnego funduszy deweloperskich ze Stanów Zjednoczonych i Izraela.

Buahahaha Piękne. Aż oplułem monitor ze śmiechu

Offline

 

#35 2012-12-06 15:14:19

ewwae

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 34
Punktów :   

Re: Linia kolejowa i pociągi

Anna napisał:

Pamietajmy, ze zyjemy w miescie ze wszystkimi tego wadami i zaletami i ptaszkow tutaj nie uslyszymy.

Hmm...... mam okna od strony Robyga i od wiosny do jesieni słychać było ptaszki w weekendowe poranki, albo spokojne wieczory.
Plus do tego panowie jeżdżący bryczkami na starówkę.... sielanka prawie

Pociągi czasem słychać, ale tylko te towarowe i przy zamkniętych oknach nie wydają się specjalnie uciążliwe.

I to są FAKTY (nie z TVN) żadne ramię dewelopera moją piszącą ręką nie kieruje

Teraz rusza budowa za oknami, więc z zamian śpiewu ptaków będą żurawie dźwigów i warczące kopary...

Ciekawe, czy wyrwą te wszystkie topole?

Offline

 

#36 2012-12-06 16:25:05

MM2012

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Linia kolejowa i pociągi

ewwae napisał:

Anna napisał:

Pamietajmy, ze zyjemy w miescie ze wszystkimi tego wadami i zaletami i ptaszkow tutaj nie uslyszymy.

Hmm...... mam okna od strony Robyga i od wiosny do jesieni słychać było ptaszki w weekendowe poranki, albo spokojne wieczory.
Plus do tego panowie jeżdżący bryczkami na starówkę.... sielanka prawie

Pociągi czasem słychać, ale tylko te towarowe i przy zamkniętych oknach nie wydają się specjalnie uciążliwe.

I to są FAKTY (nie z TVN) żadne ramię dewelopera moją piszącą ręką nie kieruje

Teraz rusza budowa za oknami, więc z zamian śpiewu ptaków będą żurawie dźwigów i warczące kopary...

Ciekawe, czy wyrwą te wszystkie topole?

podobno inwestycja jest tak skonstruowana, że będą dążyć do zachowania tych drzew - mowa o dziedzińcu budynku D -  oraz o na rogu Rydygiera i "naszej wewn uliczki" miedzy budynkiem A i D.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa hotels-world.pl Weekend SPA w Ciechocinku