Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2018-09-22 20:38:38

Min30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-26
Posty: 24
Punktów :   

Siłownia

Chciałbym troszeczkę nabrać masy i przekuć ją w mięśnie   Zabieram się do tego dość długo.. Chyba zawsze najciężej jest po prostu wystartować. Oczywiście nie mam jakiś ogromnych ambicji i nie chcę zostać jakimś wielkim kulturystą  Chciałbym jedynie lekko poprawić wygląd, zwiększyć siłę a także kondycję   Trochę poczytałem, i zdaję sobie sprawę, że bez regularnych ćwiczeń i jakiejś diety niewiele się osiągnie. A regularnych bez siłowni to raczej nie będzie.  Chciałbym aby ktoś pomógł jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego miejsca. Chodzi o północną część Łodzi. Sam zastanawiałem się nad Nową Gdynią https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia . Wygląda to całkiem spoko a mogę wziąć kartę z pracy co dodatkowo mnie do tego przekonuje. Czy to dobry wybór? Czy może warto przejść się do osiedlowych siłowni i tam próbować? Jakie miejsca są najlepsze na start? Chciałbym dobrze trafić jak już zacznę się w to angażować 
Proszę o wyrozumiałość - pewnie każdy kiedyś zaczyna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na gnojownice Serock HĂ´tels Changzhou falconrybart dabotrans weekend spa ciechocinek