Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2014-03-18 15:54:20

 Ana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 26
Punktów :   

Zebranie wspólnoty Rydygiera 11a - plan gospodarczy 2013

Witam,
piszę w związku z wczorajszym zebraniem naszej wspólnoty mieszkaniowej, na którym miałam okazję być. Mam pytanie do Państwa, czy jestem jedyną osobą, której nie przesłano jeszcze z administracji uchwały o planie gospodarczym na rok 2013?
Wiele osób, w tym ja, zgłaszało w czasie spotkania wątpliwości co do możliwości zaakceptowania sprawozdania z tego roku w sytuacji, gdy nie mogliśmy go porównać z planem i nie wiedzieliśmy, czy i na ile ten plan został wykonany. Planu tego nie załączono do materiałów, które odbieraliśmy przed zebraniem, a jest on jedną z ważniejszych rzeczy, bo tylko znając go będziemy wiedzieli, czy jesteśmy poprawnie rozliczani.
Jeśli macie już Państwo taki plan, byłabym wdzięczna za kontakt.
Jestem bardzo ciekawa, co sądzą Państwo o samym zebraniu i jego przebiegu? Ja jestem dość rozczarowana, było bardzo mało konkretnie. No i nie wiadomo w końcu, czy rzeczywiście odbędzie się kolejne zebranie w kwietniu?
Jeśli coś Państwo wiedzą w którejkolwiek z tych spraw, proszę o informację:)
Pozdrawiam
Ana

Offline

 

#2 2014-03-18 16:10:33

 BeataB

Użytkownik

Skąd: etap C kl VI
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: Zebranie wspólnoty Rydygiera 11a - plan gospodarczy 2013

Nie ma obowiązku załączenia  planu gospodarczego na rok poprzedni.  Rozliczeniu podlegają tylko zaliczki na media, które zostały w zeszłym roku , zresztą w tym  również zaniżone. O zebraniu się nie wypowiadam bo z racji mojej choroby był na nim syn. Prosiłabym kogoś kto był do końca o  wypunktowanie najważniejszych spraw

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamento Costa do Marfim wellness wellness hotel Ciechocinek