Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-03-28 14:01:28

lucas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 5
Punktów :   

nowy administrator

Witam wszystkich, czy ktos sie orientuje dlaczego Status przestal zarzadzac naszym osiedlem i kto przejmie zarzadzanie inwestycja ?


Pozdrawiam
Łukasz

Offline

 

#2 2012-03-29 09:14:42

kawanagila

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 274
Punktów :   

Re: nowy administrator

no właśnie. Dostaliśmy jakiegoś pożegnalnego maila od nich, że deweloper zmienia administratora itd..

Offline

 

#3 2012-03-29 11:02:13

robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 85
Punktów :   

Re: nowy administrator

Dla mnie też to jest niepokojące. ZZ jako spółka dokonująca wyboru zarządcy nie wysłała ze swojej strony żadnej informacji o zmianie i przyczynie zmiany administratora. Trzeba jak najszybciej powołać wspólnotę, tak żeby wybierać administratora na własny rachunek.

Offline

 

#4 2012-03-29 11:10:05

maki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 51
Punktów :   

Re: nowy administrator

Tak jest. Też oczekiwałabym informacji o zmianie Administratora przede wszystkim od developera, z podaniem przyczyn tej zmiany.
Developer na razie milczy, a przecież to my opłacamy administracje i mamy prawo wiedzieć w pierwszej kolejności o wszelkich decyzjach z tym związanych.

Offline

 

#5 2012-03-30 08:10:33

Tunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 108
Punktów :   

Re: nowy administrator

Też czekałam na inf. od ZZ, ale się nie doczekałam i zadzwoniłam do biura. Niestety Pani nie znała numeru do nowego administratora, ma się dowiedzieć. Powiedziała, że teraz zarządza wszystkim grupa Turret. Skolei akty notarialne mają być podpisywane na początku kwietnia.

Offline

 

#6 2012-03-30 14:08:49

lucas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: nowy administrator

W gablotach pojawily sie nowe ulotki, tzn jedna z informacjami kontaktowymi w tym z informacja kto nami teraz zarzadza, jest to firma Gepard.  hhttp://www.pzngepard.pl/index.  ... Wspolnota jest nam niezbedna abysmy mogli sami wybrac najlepszego zarzadce !

Offline

 

#7 2012-03-30 14:10:58

 BeataB

Użytkownik

Skąd: etap C kl VI
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: nowy administrator

Kochani powinniśmy się cieszyć ,że ta firma nie będzie zarządzała naszym osiedlem. Mam tą firmę we wspólnocie obok i mieszkańcy bardzo się na nich skarżą. Dlatego brawo dla dewelopera że, nie uraczył nas powierzeniem zarządu tej firmie.
Poszukajacie sobie w internecie opinii na temat  firmy status

Offline

 

#8 2012-03-30 14:14:37

 BeataB

Użytkownik

Skąd: etap C kl VI
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: nowy administrator

oczywiście należy jak najszybciej wybierać zarządce na własny rachunek ale najpierw należy podpisać akty notarialne potem zmienić sposób zarządzania i wybrać własny zarząd. No i nie sugerować się przy wyborze tylko ceną i opowiadaniem medialnych bajek.

Offline

 

#9 2012-03-30 14:18:47

lucas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: nowy administrator

dokladnie tak, musimy wybrac zarzad z posrod mieszkancow ( po podpisaniu 50 procent aktow), i wowczas zastanowic sie nad wyborem firmy administrujacej. Status owszem ma rozne opinie ale mozna go przynajmniej sprawdzic, Gepard nawet nie ma przyzwoitej strony, nie wiadomo jakimi nieruchomosciami zarzadza etc nie wspominajac nawet o tym ze nie ma elektronicznej kartoteki on line etc.

Offline

 

#10 2012-03-30 14:26:58

 BeataB

Użytkownik

Skąd: etap C kl VI
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 27
Punktów :   

Re: nowy administrator

lucas od Statusa trzeba się trzymać z daleka.  A geparda będzie można sprawdzić jak będzie kiepski to zmienić
I co ztego że Status ma e-karkoteke jak nie umieszcza tam rozliczen na bieżącai często wpisy na e-kartotece się
zmieniają i w sumie i tak nie wiesz jak Twoje konto wygląda. Więc zaleta średnia zwłaszcza jak kiepsko prowadzona. Opinie to Status ma generalnie kiepskie

Offline

 

#11 2012-03-30 16:29:51

robert

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 85
Punktów :   

Re: nowy administrator

BeataB - mógłbym Cię prosić o jakieś linki do opinii o Statusie. Z chęcią bym się z nimi zapoznał. Dziękuję.

Offline

 

#13 2012-04-03 14:36:25

januszb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: nowy administrator

Witakcie sąsiedzi, jeden z moich sąsiadów powiedział że istnieje coś takiego jak nasze forum. Rozmaiwałem z nim i powiedział mi że nie ma już firmy Status i nie Pana Łukasza.
Jak widzę byliście tak samo zadowoleni z niego jak Ja. Pomógł mi w bardzo dużo kwestiach.

Nie wiem kim jesteś BeatoB i na jakiej nieruchomosci obok jest Status. Z jakiego ty budynku piszesz C - przeciez jeszcze go nie ma, a jak bedzie to bedzie to osobna wspólnota, więc może zajmij się swoim budynkiem. Przeczytałem wątki które przesłałaś, ale one są  stare jak świat, skąd je wziełaś i dlaczego teraz o tym piszesz. Firma Status była u nas cztery miesiące i ani razu nie spotkałem się z niezadowoleniem. Pan Łukasz jest super administratorem i chciałbym żeby został, wiem że moja opinię podziela większość.

Byłem na Okopowej i Banderii - tam nadal jest Status i mieli zebrania i nikt nie chciał ich wyrzucić. Fora własnie takie są że można pisać co się chce i nie wiadomo, kto pisze. Kim jestes BeatoB - MOŻE PRACOWNIKEM GEPARDA.  Co takiego zrobił Ci Pan Łukasz, nie pomógł Ci, przecież ocenia się administratora a nie firmę, firma to nazwa czy logo a to ludzie tworzą firme. Może tam byli nieudolni administratorzy.
Proponuje po zawiazaniu się wspólnoty stworzyć nasze forum, a dostep bedzie miał tylko właściciel naszej wspólnoty z imienia i nazwiska, klatki - nikogo obcego nie bedziemy wpuszczać.

Więc Szanowan Pani BEATOB idź i dobrze pracuj dla nas z tą firmą GEPARD bo niedługo bedziemy Cię wyrzucać.

Offline

 

#14 2012-04-03 19:38:37

lukasz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: nowy administrator

trzeba sie wyluzować
bedą akty, będzie wspólnota, wróci status

Offline

 

#15 2012-04-04 07:54:24

Tunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 108
Punktów :   

Re: nowy administrator

A ja popieram kolegę :-) I jeszcze dodam od siebie, że forum to taka niewdzięczna rzecz, że każdy może wejść i anonimowo komuś nabruździć. Mało tego może nawet specjalnie podjudzać innych użytkowników, a przecież nie o to chodzi. Dlatego podoba mi się u mojej koleżanki, u której na forum wprowadzono obowiązek podania numeru mieszkania. Wtedy nie ma anonimowych osób i ludzi trochę myślą zamim coś napiszą.






januszb napisał:

Witakcie sąsiedzi, jeden z moich sąsiadów powiedział że istnieje coś takiego jak nasze forum. Rozmaiwałem z nim i powiedział mi że nie ma już firmy Status i nie Pana Łukasza.
Jak widzę byliście tak samo zadowoleni z niego jak Ja. Pomógł mi w bardzo dużo kwestiach.

Nie wiem kim jesteś BeatoB i na jakiej nieruchomosci obok jest Status. Z jakiego ty budynku piszesz C - przeciez jeszcze go nie ma, a jak bedzie to bedzie to osobna wspólnota, więc może zajmij się swoim budynkiem. Przeczytałem wątki które przesłałaś, ale one są  stare jak świat, skąd je wziełaś i dlaczego teraz o tym piszesz. Firma Status była u nas cztery miesiące i ani razu nie spotkałem się z niezadowoleniem. Pan Łukasz jest super administratorem i chciałbym żeby został, wiem że moja opinię podziela większość.

Byłem na Okopowej i Banderii - tam nadal jest Status i mieli zebrania i nikt nie chciał ich wyrzucić. Fora własnie takie są że można pisać co się chce i nie wiadomo, kto pisze. Kim jestes BeatoB - MOŻE PRACOWNIKEM GEPARDA.  Co takiego zrobił Ci Pan Łukasz, nie pomógł Ci, przecież ocenia się administratora a nie firmę, firma to nazwa czy logo a to ludzie tworzą firme. Może tam byli nieudolni administratorzy.
Proponuje po zawiazaniu się wspólnoty stworzyć nasze forum, a dostep bedzie miał tylko właściciel naszej wspólnoty z imienia i nazwiska, klatki - nikogo obcego nie bedziemy wpuszczać.

Więc Szanowan Pani BEATOB idź i dobrze pracuj dla nas z tą firmą GEPARD bo niedługo bedziemy Cię wyrzucać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonyzoliborz.pun.pl przeprowadzki warszawa internet zawoja