Zielony żoliborz

forum mieszkańców osiedla ZIELONY ŻOLIBORZ


#1 2012-02-22 14:07:54

nowyKtoś

Gość

Zakład blacharsko-lakierniczy

Witam, czy znajdę gdzieś w okolicy sprawdzony zakład blacharsko-lakierniczy? A jeżeli nie, to gdzie powinienem się zgłosić, aby mieć pewność fachowego wykonania??? Pomóżcie

#2 2012-02-22 19:49:23

Maniek

Gość

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

Ja jako doświadczony już kierowca mogę Ci powiedzieć jedno: naprawdę dobry zakład znajdziesz na Targówku (ul. Liwska 2). Poszukaj na stronie http://www.sztukalakierowania.pl Ja jadę tam zawsze, gdy autko potrzebuje pomocy i nigdy nie wróciłem od nich niezadowolony. Znajomi, którym polecałem ten zakład, też nie mogą się nachwalić, więc jak potrzebujesz, to najlepiej uderzaj tam.

#3 2012-02-23 13:18:55

Krok

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 63
Punktów :   

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

Co za nędzna autoreklama

Offline

#4 2012-02-23 19:58:36

kawanagila

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 274
Punktów :   

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

Ja też polecam ten zakład.. jadę tam zawsze gdy potrzebuję pomocy.. może i nie znają się na lakiernictwie, ale zawsze jest ktoś, z kim można porozmawiać, kto Cię wysłucha, opowie dowcip.. A lakierowania też się kiedyś nauczą - wszyscy chodziliśmy przecież kiedyś do szkoły.. Znajomi też tam lubią jeździć - w parzyste niedziele robią grilla przed warsztatem i są tańce do rana!!

Offline

#5 2012-02-24 08:11:18

Tunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 108
Punktów :   

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

kawanagila napisał:

Ja też polecam ten zakład.. jadę tam zawsze gdy potrzebuję pomocy.. może i nie znają się na lakiernictwie, ale zawsze jest ktoś, z kim można porozmawiać, kto Cię wysłucha, opowie dowcip.. A lakierowania też się kiedyś nauczą - wszyscy chodziliśmy przecież kiedyś do szkoły.. Znajomi też tam lubią jeździć - w parzyste niedziele robią grilla przed warsztatem i są tańce do rana!!

:-)

Offline

#6 2013-01-19 23:17:25

Zioom1

Gość

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

Krok napisał:

Co za nędzna autoreklama

Potwierdzam,reklamują się gdzie mogą i do tego nachalnie,sam się na to nabrałem,naprawa lakiernicza wykonana fatalnie,praktycznie wszystko,czyli 3 elementy do poprawki,ale najgorsze jest to,że nie chcą uznać reklamacji.
Cena za element to 800-900 zł,więc jakość powinna być na dobrym poziomie,a jest na tragicznym.
Zdecydowanie odradzam sztukęlakierowania,jeśli ktoś ceni swój samochód i oczekuje naprawy przyzwoitej jakości.

#7 2013-01-21 17:30:42

Górczewski

Gość

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

Krok napisał:

Co za nędzna autoreklama

Tak szczerze mówiąc jest to dział "ogłoszenia i reklamy". Każdy tu reklamuje swoje biznesy Co do lakiernika to dobry jest na Górczewskiej.

#8 2013-09-14 19:56:13

Zioom1

Gość

Re: Zakład blacharsko-lakierniczy

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
lis Nie marnuj ani minuty więcej lecz jak wellness spa hotel Ciechocinek Gästrecensioner pĂĽ Ferienwohnung Bardolino (VR)